Zajímá vás cena vaší nemovitosti?
Pokud potřebujete odhad ceny bytu, domu, nebo pozemku v lokalitách Praha, Praha-západ Beroun, Kladno, Hořovice, můžete se na mne obrátit jako na odhadce nemovitostí. Ročně vypracuji desítky odhadů a dobře se tak orientuji v tržních cenách nemovitostí a sleduji jejich vývoj. Pro orientační odhad ceny nemovitosti online mi stačí poslat pár fotek, dispozice, velikost, stáří, půdorys či plánek nemovitosti. Pro přesnější odhad ceny je třeba vidět nemovitost osobně.

*Odhad pro majitele, dědické řízení a rozvodové řízení je ZDARMA, pokud nemovitost prodáte/pronajmete přes naši realitní kancelář. V ostatních případech je cena za odhad bytu 1.400,- Kč včetně DPH, za RD 2.500,- včetně DPH, za pozemek 1.100,- Kč včetně DPH.

Kdy je odhad ceny nemovitosti zdarma a k čemu slouží?
Odhad slouží jak při prodeji nemovitosti, tak také jako odhad pro dědické řízení, vypořádání s ostatními spoluvlastníky či rozvodovém řízení.
Odhady neslouží jako podklad pro banku na vyřízení úvěru nebo refinancování či pro Finanční úřad pro podání daně z nabytí nemovitých věcí.
Odhady pro dědická řízení, vypořádání se spoluvlastníky, rozvodové řízení a odhady ze zvědavosti.
Odhad obdržíte do 24 hodin od odeslání poptávky, nebo konzultace.
Proč odhad ceny vaší nemovitosti právě ode mě?

  • Odhady nemovitostí se zabývám již od roku 2005.
  • Mám přístup do analytických realitních systémů pro odhady nemovitostí, cenových map i do dalších pomocných nástrojů.
  • Díky svým dlouholetým zkušenostem s realitami vím, od čeho se cena realit na trhu odvíjí.
  • Lokality, na které se specializuji a které velmi dobře znám – Praha, Praha – západ, Kladno, Beroun, Hořovice a blízké okolí.
  • V případě zájmu jsem schopný oslovit velké množství potenciálních kupců a vaši nemovitost prodat za velmi dobrou cenu.

Odhad vaší nemovitosti vám vypracuji zadarmo do 24 hodin od odeslání poptávky nebo poslední konzultace. Cenu obdržíte mailem.